Про бренд

Uoga Uoga - для вас, як для себе!

Історія нашої натуральної косметики бере початок з справжньої дружби і натуральних ягід. Ми - дві молоді мами, які робили свіжі маски і креми своїми руками для себе і своїх сімей, навіть не уявляючи до чого нас приведе цей шлях. Ми використовували лісові ягоди і трави, які були не тільки важливою частиною нашої косметики, але і частиною нашого дитинства.

З часом все більше і більше людей почали пропонувати продати їм нашу косметику, і це не здивувало нас. Ми родом з Прибалтики і віримо в магію природи. Чи бачили ви коли-небудь наші безкраї зелені ліси посипані різнобарвними ягодами? Прогулювалися ви уздовж диких піщаних пляжів, знаходячи шматочок бурштину, налитого енергією сонця і моря? Ми - так! І саме ці відчуття ми використовували для створення свіжої, натуральної косметики «Uoga Uoga» (до слова в перекладі з литовської це «Ягода ягода»).

Створюючи нашу косметику, ми обираємо тільки натуральні нерафіновані олії найвищої якості, глину, квіткову воду, мед і трави, які живлять шкіру і волосся, ніжно і водночас ефективно. Наша лінія мінеральної косметики для макіяжу зроблена з натуральних мінералів і збагачена ексклюзивним інгредієнтом Балтійського моря - дорогоцінним, справжнім бурштином. Колись прибалтійські жінки вірили, що носіння бурштинових намист здатне зупинити процес старіння. Завдяки численним дослідженням ми точно знаємо, що бурштин містить антиоксиданти, які борються з передчасним старінням шкіри.

Люди кажуть, що наша косметика пахне природою. Це тому що ми не використовуємо штучних ароматизаторів - тільки найчистіші ефірні олії. Ми глибоко переконані, що штучні аромати ніколи не зможуть замінити аромат справжніх рослини.

Ми піклуємося не тільки про особливі інгредієнти, а й про дбайливе ставлення до природи, а також створюємо сімейну атмосферу всередині компанії, яка поширюється на наших клієнтів. Наші переконання полягають у тому, що стиль «Uoga Uoga» може зробити світ трохи чистішим, кращим і приємнішим. Ця думка постійно дає нам сили для подальшого розвитку. Наша команда окрилена цими ідеями, і ми відчуваємо, що історія бренду надихає жінок навколо нас не тільки жити здоровіше, але і відчувати себе більш незалежними і сильними.

Як говориться в Литві - дев'ять разів відміряй, на десятий відріж. Перш ніж запропонувати продукт клієнту ми проводимо всі необхідні тести і оцінку безпеки продуктів у лабораторії Великобританії. Продукти також тестуються нами і нашою командою і повірте це найсуворіша критика, яку ми можемо отримати. Тільки після всіх цих етапів ми виставляємо продукт для продажу в магазині.

Наші продукти стали справжнім хітом в Литві, виграли кілька нагород на косметичних виставках і отримали високу оцінку споживачів. Ми навіть отримали нагороду від міністра економіки в 2012 році, за те, що стали найбільш успішною молодою компанією, а в 2013 за те, що надихаємо жінок підприємців. Це було шалено цікаво (і ми навіть поспілкувалися з президентом)!

Нарешті, навесні 2015, якість нашої косметики була оцінена організацією, яка є однією з найбільш суворих в плані контролю натуральних і екологічних продуктів, і ми отримали сертифікат "Soil Association COSMOS Natural".

Навіть незважаючи на те, що сьогодні ми є одними з лідерів по виробництву натуральної косметики в Литві, ми досі виготовляємо нашу косметику вручну, маленькими партіями. Саме тому вона завжди свіжа. Ми досі розробляємо власні рецепти, аромати і дизайн. Наші чоловіки допомагають нам у створенні нових стендів для магазину. Назви абсолютно всіх продуктів ретельно підібрані для того щоб підняти вам настрій. На деяких продуктах ми навіть написали невеликі віршики. «Uoga Uoga» - для вас, як для себе і, напевно, це те що робить нас особливими. Ах так ... Ми досі використовуємо справжні ягоди!

Зв'яжіться з нами: (093) 181-79-09 (щодня з 9:00 до 20:00); info@uogauoga.com.ua
Контакти